Prosím čekejte...
stdClass Object
(
    [nazev] => Ústav organické technologie
    [adresa_url] => 
    [api_hash] => 
    [seo_desc] => všcht, uot, organická technologie,
    [jazyk] => cs
    [jednojazycny] => 
    [barva] => fialova
    [indexace] => 
    [obrazek] => 
    [ga_force] => 
    [cookie_force] => 
    [secureredirect] => 
    [google_verification] => UOa3DCAUaJJ2C3MuUhI9eR1T9ZNzenZfHPQN4wupOE8
    [ga_account] => UA-10822215-3
    [ga_domain] => 
    [ga4_account] => G-VKDBFLKL51
    [gtm_id] => 
    [gt_code] => 
    [kontrola_pred] => 
    [omezeni] => 
    [pozadi1] => 0003~~S07NqTQCAA.png
    [pozadi2] => 0002~~K0lNzjCNNzLISy3Kr8oFAA.png
    [pozadi3] => 0004~~y6hMKcovScxJziwxBAA.jpg
    [pozadi4] => 0005~~q8rMS82OT04sLslMTgUA.jpg
    [pozadi5] => 0006~~y04tSszNzE6ML0tMSQQA.jpg
    [robots] => 
    [htmlheaders] => 
    [newurl_domain] => 'uot.vscht.cz'
    [newurl_jazyk] => 'cs'
    [newurl_akce] => '[cs]'
    [newurl_iduzel] => 
    [newurl_path] => 8548/28861/28894
    [newurl_path_link] => Odkaz na newurlCMS
    [iduzel] => 28894
    [platne_od] => 31.10.2023 17:16:00
    [zmeneno_cas] => 31.10.2023 17:16:23.107392
    [zmeneno_uzivatel_jmeno] => Jan Kříž
    [canonical_url] => 
    [idvazba] => 36804
    [cms_time] => 1714169023
    [skupina_www] => Array
        (
        )

    [slovnik] => stdClass Object
        (
            [logo_href] => /
            [logo] => 
            [logo_mobile_href] => /
            [logo_mobile] => 
            [google_search] => 001523547858480163194:u-cbn29rzve
            [intranet_odkaz] => http://intranet.vscht.cz/
            [intranet_text] => Intranet
            [mobile_over_nadpis_menu] => Menu
            [mobile_over_nadpis_search] => Hledání
            [mobile_over_nadpis_jazyky] => Jazyky
            [mobile_over_nadpis_login] => Přihlášení
            [menu_home] => Domovská stránka
            [aktualizovano] => Aktualizováno
            [autor] => Autor
            [paticka_mapa_odkaz] => 
            [paticka_budova_a_nadpis] => BUDOVA A
            [paticka_budova_a_popis] => Rektorát, oddělení komunikace, pedagogické oddělení, děkanát FCHT, centrum informačních služeb
            [paticka_budova_b_nadpis] => BUDOVA B
            [paticka_budova_b_popis] => Věda a výzkum, děkanát FTOP, děkanát FPBT, děkanát FCHI, výpočetní centrum, zahraniční oddělení, kvestor
            [paticka_budova_c_nadpis] => BUDOVA C
            [paticka_budova_c_popis] => Dětský koutek Zkumavka, praktický lékař, katedra ekonomiky a managementu, ústav matematiky
            [paticka_budova_1_nadpis] => NÁRODNÍ TECHNICKÁ KNIHOVNA
            [paticka_budova_1_popis] =>  
            [paticka_budova_2_nadpis] => STUDENTSKÁ KAVÁRNA CARBON
            [paticka_budova_2_popis] =>  
            [paticka_adresa] => VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
[paticka_odkaz_mail] => mailto:Jan.Patera@vscht.cz [zobraz_desktop_verzi] => zobrazit plnou verzi [drobecky] => Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHTÚstav organické technologie [more_info] => více informací [den_kratky_2] => út [novinky_kategorie_1] => Akce VŠCHT Praha [novinky_kategorie_2] => Důležité termíny [novinky_kategorie_3] => Studentské akce [novinky_kategorie_4] => Zábava [novinky_kategorie_5] => Věda [novinky_archiv_url] => /novinky [novinky_servis_archiv_rok] => Archiv z roku [novinky_servis_nadpis] => Nastavení novinek [novinky_dalsi] => zobrazit další novinky [den_kratky_3] => st [archiv_novinek] => Archiv novinek [dokumenty_kod] => [dokumenty_nazev] => [dokumenty_platne_od] => [dokumenty_platne_do] => [preloader] => Prosím čekejte... [novinky_archiv] => [den_kratky_5] => pá [den_kratky_1] => po [zobraz_mobilni_verzi] => [den_kratky_4] => čtv [den_kratky_6] => so [den_kratky_7] => ne [social_fb_odkaz] => [social_tw_odkaz] => [social_yt_odkaz] => [social_fb_title] => [social_tw_title] => [social_yt_title] => [social_in_odkaz] => [den_kratky_0] => [nepodporovany_prohlizec] => [hledani_nadpis] => hledání [hledani_nenalezeno] => Nenalezeno... [hledani_vyhledat_google] => vyhledat pomocí Google [social_li_odkaz] => ) [poduzel] => stdClass Object ( [28896] => stdClass Object ( [obsah] => [poduzel] => stdClass Object ( [28900] => stdClass Object ( [obsah] => [iduzel] => 28900 [canonical_url] => //uot.vscht.cz [skupina_www] => Array ( ) [url] => [sablona] => stdClass Object ( [class] => [html] => [css] => [js] => [autonomni] => ) ) [28901] => stdClass Object ( [obsah] => [iduzel] => 28901 [canonical_url] => //uot.vscht.cz [skupina_www] => Array ( ) [url] => [sablona] => stdClass Object ( [class] => [html] => [css] => [js] => [autonomni] => ) ) [28902] => stdClass Object ( [obsah] => [iduzel] => 28902 [canonical_url] => //uot.vscht.cz [skupina_www] => Array ( ) [url] => [sablona] => stdClass Object ( [class] => [html] => [css] => [js] => [autonomni] => ) ) ) [iduzel] => 28896 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => [sablona] => stdClass Object ( [class] => [html] => [css] => [js] => [autonomni] => ) ) [28897] => stdClass Object ( [obsah] => [poduzel] => stdClass Object ( [28906] => stdClass Object ( [nazev] => Ústav organické technologie [seo_title] => Ústav organické technologie [seo_desc] => [autor] => [autor_email] => [obsah] =>

PROFIL

Ústav organické technologie je jedním z největších pracovišť Fakulty chemické technologie Vysoké školy chemicko-technologické v Praze. Přestože je Ústav spíše specializačním pracovištěm, je možné se s jeho pedagogy setkat i v řadě předmětů pro nejnižší ročníky. Velký počet studentů zde absolvuje specializační předměty bakalářského, navazujícího magisterského a doktorského studia a vypracovává na Ústavu své bakalářské, diplomové a disertační práce.

BAKALÁŘSKÉ STUDIUM

Ústav organické technologie vychovává studenty následujících tříletých bakalářských studijních programů:

MAGISTERSKÉ STUDIUM

Po absolvování bakalářského studia lze na Ústavu organické technologie získat magisterské vzdělání ve dvouletých navazujících magisterských programech:

DOKTORSKÉ STUDIUM

Ústav organické technologie rovněž poskytuje možnost studia v doktorských studijních programech:

Náplň výuky a výzkumná problematika na všech třech úrovních studia se prolíná s řešením grantových projektů a širokou spoluprací s průmyslem.

KDE NÁS NAJDETE ?

VŠCHT Budova A, místnost 77a (sekretariát) Technická 5 166 28 Praha 6 – Dejvice Telefon: (+420) 220 444 167

[urlnadstranka] => [ogobrazek] => [pozadi] => [iduzel] => 28906 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => /home [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka_novinky [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) ) [28984] => stdClass Object ( [nazev] => O ústavu [seo_title] => O ústavu [seo_desc] => [autor] => [autor_email] => [obsah] =>

PROFIL

Ústav organické technologie je jedním z největších pracovišť Fakulty chemické technologie Vysoké školy chemicko-technologické v Praze. Přestože je Ústav spíše specializačním pracovištěm, je možné se s jeho pedagogy setkat i v řadě předmětů pro nejnižší ročníky. Velký počet studentů zde absolvuje specializační předměty bakalářského, navazujícího magisterského a doktorského studia a vypracovává na Ústavu své bakalářské, diplomové a disertační práce. Ústav poskytuje výuku i pro zahraniční studenty včetně samoplátců. V neposlední řadě ústav zaštiťuje výuku dvou kurzů Celoživotního vzdělávání (Chemie a svět kolem nás & S počítačem přátelsky od A do Z).   

BAKALÁŘSKÉ STUDIUM

Ústav organické technologie vychovává studenty následujících tříletých bakalářských studijních programů:

MAGISTERSKÉ STUDIUM

Po absolvování jednoho z výše uvedených, nebo jiného bakalářského oboru, lze na Ústavu organické technologie získat magisterské vzdělání ve dvouletých navazujících magisterských programech:

DOKTORSKÉ STUDIUM

Ústav organické technologie rovněž poskytuje možnost studia v doktorských studijních programech

Náplň výuky a výzkumná problematika na všech třech úrovních studia se prolíná s řešením grantových projektů a širokou spoluprací s průmyslem.

KDE NÁS NAJDETE ?

VŠCHT Budova A, místnost 77a (sekretariát) Technická 5 166 28 Praha 6 – Dejvice Telefon: (+420) 220 444 167

[urlnadstranka] => [ogobrazek] => [pozadi] => [iduzel] => 28984 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => /o-ustavu [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) ) [28988] => stdClass Object ( [nazev] => Studium [seo_title] => Studium [seo_desc] => [autor] => [autor_email] => [obsah] =>

Ústav organické technologie je spíše specializačním pracovištěm, přesto se s jeho pedagogy lze setkat i v řadě předmětů pro nejnižší ročníky. Velký počet studentů zde absolvuje specializační předměty bakalářského a navazujícího magisterského studia a vykonává na ústavu své bakalářské, diplomové nebo disertační práce práce.

Ústav organické technologie nabízí všechny tři typy vysokoškolského studia.

 Bakalářské studium trvá zpravidla tři roky a po jeho ukončení (složení státních zkoušek a obhájení baklářské práce) získá absolvent titul bakalář (Bc.) užívaný před jménem. V rámci tohoto studia je na Ústavu organické technologie možné studovat programy:

 Pro všechny bakalářské obory je zajištěno navazující magisterské studium, které trvá zpravidla další dva roky, je ukončeno státní zkouškou a obhajobou diplomové práce a jeho absolvent získává titul inženýr (Ing.) užívaný před jménem. Na Ústavu organické technologie je možné studovat ve studijních programech:

Na Ústavu organické technologie je možné také studovat v doktorských studijních programech:

Absolvent doktorského studia získává titul doktor (Ph.D.) užívaný za jménem. 

Náplň výuky a výzkumná problematika na všech úrovních studia se prolínají s řešením grantových projektů, výzkumných záměrů a širokou spoluprací s průmyslem. Studenti všech forem studia se intenzivně podílejí na vědecké činnosti ústavu.

Uplatnění absolventů

Absolventi Ústavu organické technologie nacházejí uplatnění zejména v chemickém, petrochemickém a farmaceutickém průmyslu, ve výzkumných a kontrolních institucích i v projekčních kancelářích. Uplatňují se v:

  1. Inženýrských funkcích – řízení výroby, kontrola jakosti, atd.
  2. Manažerských funkcích – strategické řízení, podpora prodeje, technické poradenství, atd.
  3. Vědecko-technických funkcích – vědečtí pracovníci ve výzkumných ústavech a u firem dodávajících technologie

Vyučované předměty

Ústav organické technologie zajišťuje, nebo se podílí na zajišťování řady předmětů. Až na výjimky se jedná o předměty specializační.

– „seznam vyučovaných předmětů

Učebny a laboratoře

Ústav organické technologie disponuje moderními učebnami, počítačovými učebnami, posluchačskými laboratořemi a bohatým přístrojovým vybavením.

[urlnadstranka] => [ogobrazek] => [pozadi] => [iduzel] => 28988 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => /studium [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka_submenu [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) ) [28989] => stdClass Object ( [nazev] => Výzkum [seo_title] => Výzkum [seo_desc] => [autor] => [autor_email] => [obsah] =>

Výzkum i výuka na ústavu jsou založeny na rozsáhlé a dlouhodobé spolupráci s domácími i zahraničními firmami, univerzitami a ústavy Akademie věd ČR.

V případě zájmu o výzkumnou spolupráci se laskavě obraťte na sekretariát ústavu.

ČÍM SE ZABÝVÁME VE VÝZKUMU?

  • Vývojem procesů pro výrobu různých chemikálií, návrhem a optimalizací průmyslových aparátů, výběrem nejlepších typů surovin, likvidací znečištění v odpadních vodách, bezpečností chemických výrob

     ◳ tosoh (png) → (originál)   ◳ laborator_bafa05 (jpg) → (originál)


  • Technologií vonných a chuťových látek, repelentů, vývojem nových typů sloučenin pro kosmetický a potravinářský průmysl

Synthesis
Fine chemicals

  • Výzkumem a vývojem nových látek pro farmaceutický průmysl, návrhem technologií, řízením a zlepšováním výroby běžně používaných léčiv

     ◳ 20_pevnost_tablet (jpg) → (šířka 450px)   ◳ rozpad_tablet (png) → (originál)

  • Nanotechnologiemi – studiem vlastností materiálů pro katalýzu, optoelektroniku a konverzi sluneční energie, vývojem a testováním nových typů katalyzátorů, studiem mechanismů katalytických reakcí

      ◳ hydrotalcit2 (jpg) → (šířka 450px)   ◳ zinek_cast (jpg) → (šířka 450px)

  • Statistickou analýzou experimentálních dat, výukou špičkových počítačových programů (např. Aspen Plus, Statistica, Matlab, a další), programováním (Delphi), matematickým modelováním

     ◳ statistica3 (png) → (originál)       ◳ autokorelace (png) → (originál)

[urlnadstranka] => [ogobrazek] => [pozadi] => [iduzel] => 28989 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => /vyzkum [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) ) [29115] => stdClass Object ( [nazev] => Přístrojové vybavení [seo_title] => Přístrojové vybavení [seo_desc] => [autor] => [autor_email] => [obsah] =>

Přístroje na Ústavu organické technologie slouží k výzkumným i pedagogickým účelům. Ústav má dlouhodobou tradici v řešení výzkumných úkolů pro nebo ve spolupráci s průmyslovými podniky. V případě zájmu o výzkumnou spolupráci se laskavě obraťte na sekretariát ústavu.

Pyrolýzní plynová chromatografie pro kvantitativní analýzu

originálShimadzu Pyr-4A (pyrolyzér) + 2x GC-17A (plynové chromatografy)

Přístroj pyrloýzní plynové chromatografie slouží k rychlým stanovením produktů tepelného rozkladu plynných, kapalných a pevných látek. Analytická část je optimalizována na pyrolýzu uhlovodíkových surovin a umožnuje stanovení obsahu chemických individuí s jedním až dvanácti atomy uhlíku v molekule a stanovení celkového obsahu látek s více než dvanácti atomy uhlíku.




Pyrolýzní plynová chromatografie s hmotnostní detekcí

originálShimadzu Pyr-4A (pyrolyzér) + QP-2010 (plynový chromatograf s kvadrupólovým hmotnostním spektrometrem)

Přístroj je možno volitelně využívat jako pyrolýzní nebo klasickou plynovou chromatografii s hmotnostní detekcí pro kvantitativní i kvalitativní analýzy. Pyrolýzní část přístroje lze využít jako mikroreaktor (volitelně naplněný např. katalyzátorem).








Měření textury sorpční technikou

originál

MICROMERITICS ASAP 2020

ASAP 2020 – plně automatizované zařízení s aplikací sorpční techniky na měření textury, tj. specifického povrchu a pórovité mezo- a mikrostruktury pevných látek.














Charakterizace látek metodami TPR, TPO a TPD
originál

MICROMERITICS AutoChem 2920

AutoChem 2920 – vícefunkční zařízení s tepelně-vodivostním detektorem na charakterizaci vlastností pevných látek metodami teplotně programované redukce (TPR), oxidace (TPO) a desorpce (TPD), nebo chemisorpční metodou s aplikací pulzní techniky.










Měření fyzikální sorpce a chemisorpce dynamickou, GC-metodou

originálMICROMERITICS Pulse Chemisorb 2700 a 2705

Pulse Chemisorb 2700 a 2705 – přístroje pro studium i rutinní měření fyzikální sorpce a chemisorpce dynamickou, GC-metodou s aplikací pulzní techniky. Adaptací zlepšeny užitné jejich vlastnosti o měřitelnost sorpce asymetrických molekul s disociací a využitelnost reaktivní‑frontální techniky.




















Přístroj pro rychlé a přesné stanovení skutečného objemu – heliové hustoty

originálMICROMERITICS Pycnometer 1305

Pycnometer 1305 – přístroj pro rychlé a přesné stanovení skutečného objemu, popř. heliové hustoty prášků, pórovitých materiálů a nepravidelně tvarovaných pevných látek.







 

Stanovení UV-vis kapalných a pevných vzorků

originálPerkinElmer Lambda 35

Lambda 35 – dvoupaprskový systém přístroje umožňuje stabilitu, přesnost a reprodukovatelnost měření spekter různých vzorků. Přístroj je vybaven deuteriovou a wolfram-halogenovou lampou s automatickým přpínáním. Měřit se dají vzorky kapalné i pevné (prášky i folie). Obvykle se měří nejen spektra látek, ale i koncentrační profily, průběhy reakcí a stabilita látek.



                                                          

Provádění reakcí za vysokého tlaku

originál

Ústav je vybaven velkým množstvím autoklávů různých konstrukcí a značek. Nejzastoupenější značkou jsou autoklávy firmy Parr, Autoklávy jsou různých velikostí od minireaktorů o objemu 25 ml do 1 l jednotek.

Autoklávy jsou zařízení pro práci v třífázovém (s-l-g) i dvoufázovém systému za zvýšeného tlaku. Lze je používat pro práci s práškovými katalyzátory a také jsou k dispozici reaktory vybavené košíčkem, který umožňuje použití tabletovaných vzorků. Používají se pro hydrogenace i oxidace (upravený povrch). Všechny autoklávy jsou opatřeny míchadlem s magnetickým převodem, teplotním a tlakovým čidlem a sondou na odběr vzorku v průběhu reakce. Pro práci s látkami citlivými na nerez je možné využívat teflonové vložky.









Kapalinová chromatografie s hmotnostní detekcí

 ◳ TSQ Vantage + HPLC Dionex (jpg) → (šířka 450px)

Hmotnostní spektrometr TSQ Vantage (Thermo Scientific)

Hmotnostní spektrometr TSQ Vantage s trojitým kvadrupólem je vhodný zejména pro kvantitativní analýzy s vysokou přesností a správností i v MS/MS módech (SRM, NL módy). Kromě sledování konkrétních analyzovaných látek (SRM, NL módy) umožňuje sledovat i přítomnost dalších látek v komplexní matrici (full scan mód). Je vybaven elektrosprejovou ionizací (HESI) nebo chemickou ionizací za atmosférického tlaku (APCI).







 ◳ LTQ Orbitrap Velos + HPLC Acella  (jpg) → (šířka 450px)

Hmotnostní spektrometr s vysokým rozlišením - LTQ ORBITRAP VELOS (Thermo Scientific)

Hybridní hmotnostní spektrometr LTQ Orbitrap Velos vybavený lineární iontovou pastí (LTQ) a Orbitrapem umožňuje provádět analýzy s vysokým rozlišením v rozmezí m/z = 50–2000 Da a fragmentaci molekul (CID, PQD a HCD) pro širokou škálu rozdílných látek. Je vhodný jak pro strukturní analýzu s vysokou přesností detekovaných hmot (HRMS), tak pro identifikaci analytů ve složitých matricích. Je vybaven elektrosprejovou ionizací (HESI) nebo chemickou ionizací za atmosférického tlaku (APCI).

[urlnadstranka] => [ogobrazek] => [pozadi] => [iduzel] => 29115 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => /pristrojove-vybaveni [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) ) [29292] => stdClass Object ( [nazev] => Kontakt [seo_title] => Kontakt [seo_desc] => [autor] => [autor_email] => [perex] => [ikona] => [obrazek] => y00sAAA.png [ogobrazek] => [pozadi] => [obsah] =>

Ústav organické technologie

VŠCHT Budova A, místnost 77a (sekretariát)
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
Telefon: 220 444 167
E-mail: alena.krivska@vscht.cz

Jak se k nám dostanete.

Sekretariát Ústavu organické technologie se nachází v přízemí budovy A VŠCHT Praha. Po vstupu do školy odočíte vlevo a po projití lítacími dveřmi se sekretariát nachází přímo naproti Vám.




 

[urlnadstranka] => [iduzel] => 29292 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => /kontakt [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka_obrazek [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) ) [29383] => stdClass Object ( [nazev] => Pro zaměstnance [seo_title] => Pro zaměstnance [seo_desc] => [autor] => [autor_email] => [perex] =>

Na této stránce se budou nacházet interní informace pro zaměstnance a doktorandy UOT.

[ikona] => hvezda [obrazek] => [obsah] => [iduzel] => 29383 [canonical_url] => //uot.vscht.cz/zamestnanci [skupina_www] => Array ( [0] => ustav111 [1] => 111-pgs ) [url] => /zamestnanci [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka_submenu [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) ) [10947] => stdClass Object ( [nazev] => Přístup odepřen (chyba 403) [seo_title] => Přístup odepřen [seo_desc] => Chyba 403 [autor] => [autor_email] => [perex] => [ikona] => zamek [obrazek] => [ogobrazek] => [pozadi] => [obsah] =>

Nemáte přístup k obsahu stránky.

Zkontrolujte, zda jste v síti VŠCHT Praha, nebo se přihlaste (v pravém horním rohu stránek).

[urlnadstranka] => [iduzel] => 10947 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => /[error403] [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka_ikona [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) ) [1485] => stdClass Object ( [nazev] => Stránka nenalezena [seo_title] => Stránka nenalezena (chyba 404) [seo_desc] => Chyba 404 [autor] => [autor_email] => [obsah] =>

Chyba 404

Požadovaná stránka se na webu (již) nenachází. Kontaktuje prosím webmastera a upozorněte jej na chybu.

Pokud jste změnili jazyk stránek, je možné, že požadovaná stránka v překladu neexistuje. Pro pokračování prosím klikněte na home.  

Děkujeme!

[urlnadstranka] => [ogobrazek] => [pozadi] => [iduzel] => 1485 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => /[error404] [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) ) ) [iduzel] => 28897 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => [sablona] => stdClass Object ( [class] => [html] => [css] => [js] => [autonomni] => ) ) [519] => stdClass Object ( [nadpis] => [data] => [poduzel] => stdClass Object ( [61411] => stdClass Object ( [nadpis] => [apiurl] => https://studuj-api.cis.vscht.cz/cms/?weburl=/sis [urlwildcard] => cis-path [iduzel] => 61411 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => /sis [sablona] => stdClass Object ( [class] => api_html [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) ) ) [iduzel] => 519 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => [sablona] => stdClass Object ( [class] => [html] => [css] => [js] => [autonomni] => ) ) ) [sablona] => stdClass Object ( [class] => web [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) [api_suffix] => )

DATA


stdClass Object
(
    [nazev] => Studium
    [seo_title] => Studium
    [seo_desc] => 
    [autor] => 
    [autor_email] => 
    [obsah] => 

Ústav organické technologie je spíše specializačním pracovištěm, přesto se s jeho pedagogy lze setkat i v řadě předmětů pro nejnižší ročníky. Velký počet studentů zde absolvuje specializační předměty bakalářského a navazujícího magisterského studia a vykonává na ústavu své bakalářské, diplomové nebo disertační práce práce.

Ústav organické technologie nabízí všechny tři typy vysokoškolského studia.

 Bakalářské studium trvá zpravidla tři roky a po jeho ukončení (složení státních zkoušek a obhájení baklářské práce) získá absolvent titul bakalář (Bc.) užívaný před jménem. V rámci tohoto studia je na Ústavu organické technologie možné studovat programy:

 Pro všechny bakalářské obory je zajištěno navazující magisterské studium, které trvá zpravidla další dva roky, je ukončeno státní zkouškou a obhajobou diplomové práce a jeho absolvent získává titul inženýr (Ing.) užívaný před jménem. Na Ústavu organické technologie je možné studovat ve studijních programech:

Na Ústavu organické technologie je možné také studovat v doktorských studijních programech:

Absolvent doktorského studia získává titul doktor (Ph.D.) užívaný za jménem. 

Náplň výuky a výzkumná problematika na všech úrovních studia se prolínají s řešením grantových projektů, výzkumných záměrů a širokou spoluprací s průmyslem. Studenti všech forem studia se intenzivně podílejí na vědecké činnosti ústavu.

Uplatnění absolventů

Absolventi Ústavu organické technologie nacházejí uplatnění zejména v chemickém, petrochemickém a farmaceutickém průmyslu, ve výzkumných a kontrolních institucích i v projekčních kancelářích. Uplatňují se v:

  1. Inženýrských funkcích – řízení výroby, kontrola jakosti, atd.
  2. Manažerských funkcích – strategické řízení, podpora prodeje, technické poradenství, atd.
  3. Vědecko-technických funkcích – vědečtí pracovníci ve výzkumných ústavech a u firem dodávajících technologie

Vyučované předměty

Ústav organické technologie zajišťuje, nebo se podílí na zajišťování řady předmětů. Až na výjimky se jedná o předměty specializační.

– „seznam vyučovaných předmětů

Učebny a laboratoře

Ústav organické technologie disponuje moderními učebnami, počítačovými učebnami, posluchačskými laboratořemi a bohatým přístrojovým vybavením.

[submenuno] => [urlnadstranka] => [ogobrazek] => [pozadi] => [newurl_domain] => 'uot.vscht.cz' [newurl_jazyk] => 'cs' [newurl_akce] => '/studium' [newurl_iduzel] => 28988 [newurl_path] => 8548/28861/28894/28897/28988 [newurl_path_link] => Odkaz na newurlCMS [iduzel] => 28988 [platne_od] => 01.02.2023 11:05:00 [zmeneno_cas] => 01.02.2023 11:08:07.874072 [zmeneno_uzivatel_jmeno] => Tomáš Sommer [canonical_url] => [idvazba] => 36900 [cms_time] => 1714171936 [skupina_www] => Array ( ) [slovnik] => Array ( ) [poduzel] => stdClass Object ( [29011] => stdClass Object ( [nazev] => Bakalářské studium [seo_title] => Bakalářské studium [seo_desc] => [autor] => [autor_email] => [obsah] =>
[urlnadstranka] => [ogobrazek] => [pozadi] => [poduzel] => stdClass Object ( [29100] => stdClass Object ( [nazev] => Řešené bakalářské práce [seo_title] => Řešené bakalářské práce [seo_desc] => [autor] => [autor_email] => [obsah] =>

Pokyny pro vypracování bakalářských prací pro akademický rok 2023/2024.

Aktuálně řešená témata bakalářských prací: 

Student

Název práce

Le Thi Thanh Hang Příprava benzylidenmalononitrilu s využitím katalyzátorů na bázi ammoniových solí
Kateřina Budková In situ monitorování rozpadu pevné lékové formy
Matěj Černý Suchá granulace jako aglomerační proces pro usnadnění tabletování
Beata Balicharová Extrakce biologicky aktivních látek z listů tymiánu a vývoj analytické metody pro jejich stanovení
Jan Myšák Clotrimazole nanoparticles for topical drug delivery
Matyáš Cír Vliv teploty mletí na povrchové vlastnosti farmaceutických prášků
Karolína Chalašová Vývoj topické formulace s obsahem polymerních nanočástic
Tereza Berthová Heterogenní katalyzátory na bázi MCM-41 modifikovaného oxidy zinku a molybdenu a jejich katalytická aktivita při přípravě nopolu a nopylacetátu
Petr Daniel Optimalizace syntézy molekulárně otištěných polymerů s využitím thymolu jako templátu
Pavlína Kupková Optimalizace výroby benzenu v procesech Extrakce benzenu a Pyrotol
Martin Vele Zachycení účinných látek na porézní siliku
Mariia Khover Příprava a charakterizace heterogenních kovových katalyzátorů využívající grafen jako nosič a jejich testování v hydrogenačních reakcích
Žaneta Vrbová Optimalizace přípravy 1,3-benzylidenglycerolu
Petra Glöcknerová Heterogenní katalyzátory na bázi hlinek při přípravě 2,4,6-trimethyl-4-fenyl-1,3-dioxanu Prinsovou reakcí
Miroslav Blaho Příprava 4-butyryloxymethyl-2,2-dimethyl-[1,3]dioxolanu    
Ludmila Kolářová Transesterifikace alkyl-acetátů pro přípravu citronellyl-acetátu
Martin Kubelka Hledání optimálního složení cerozomů pro obnovu kožní bariéry
Martin Chabr Výroba DCPD - dimerační reakce v lehkém pyrolýzním benzinu a jejich vliv na kvalitu produktu
Anna Marie Truncová Příprava mikrosuspenzí léčiv precipitací z organických roztoků a jejich nanášení na nosiče
Lucia Gabošová Príprava linalyl-acetátu
Lukáš Syrový Nenitzescuova syntéza 5-hydroxyindolů
Teodor Senyk Operando DRIFT charakterizace vybraných katalyzátorů pro přímou hydrogenaci CO2
Vojtěch Ocelka Studium fázové rovnováhy kapalina-pára binárního systému alkohol-acetát
Vojtěch Vyskočil Studium separace kaprolaktamu za použití alternativních rozpouštědel
Lukáš Městka Výzkum kinetiky esterifikace glycerolu kyselinou butanovou
Lucie Broklová Hydrogenace Levosandalu na Ru katalyzátorech
Stanislav Birošík Vliv složení nástřiku na aktivitu rovnovážného katalyzátoru v procesu fluidního katalytického krakování
Kristýna Šákrová Využití kryogenního mletí při přípravě pevných disperzí

[urlnadstranka] => [ogobrazek] => [pozadi] => [iduzel] => 29100 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => /studium/bakalarske-studium/temata-bakalarskych-praci [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) ) ) [iduzel] => 29011 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => /studium/bakalarske-studium [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka_submenu [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) ) [29012] => stdClass Object ( [nazev] => Magisterské studium [seo_title] => Magisterské studium [seo_desc] => [autor] => [autor_email] => [obsah] =>

Navazující magisterské studium trvá zpravidla dva roky, je ukončeno státní zkouškou a obhajobou diplomové práce a jeho absolvent získává titul inženýr (Ing.) užívaný před jménem. Na Ústavu organické technologie je možné studovat ve studijních programech:

Obhájené diplomové práce je možno shlédnout v repozitáři.

[urlnadstranka] => [ogobrazek] => [pozadi] => [poduzel] => stdClass Object ( [66277] => stdClass Object ( [nazev] => Laboratoř oboru [seo_title] => Laboratoř oboru [seo_desc] => [autor] => [autor_email] => [obsah] =>

Tento kurz je určen studentům prvního ročníku magisterských studijních programů a vyučuje se v zimním semestru. Administrací je pověřena Ing. Tereza Školáková, Ph.D., proto veškerou nutnou komunikaci směřujte k ní i s ohledem na zápis známek. V případě nutnosti omluvy (nemoc atd.) se obracejte, ideálně emailem, přímo na vedoucího dané úlohy, ale vždy v kopii uvádějte Administrátorku. 

Informace k organizaci laboratoří jsou dostupné na tomto odkazu. Finální rozpis prací pro jednolivé skupiny jsou uvedeny ZDE

Při vypracování protokolu se držte vzorové verze, aby byla zajištěna jednotná forma odevzdávaných protokolů.

Přehled typových prací včetně návodů:

Identifikátor Název práce Vedoucí úlohy
A Molekulárně otištěné polymery pro extrakci v pevné fázi Ing. Lada Dolejšová Sekerová, Ph.D.
B Vliv reakčních parametrů na rovnováhu reakce ethylacetoacetátu s ethylenglykolem Ing. Martina Pitínová, Ph.D.
C Syntéza chemické speciality s využitím Lewisových kyselin Ing. Anna Rejzková
D Vyhodnocení chromatografických (GC) dat Ing. Martin Zapletal, Ph.D.
E Aldolová kondenzace při syntéze chemických specialit Ing. Iva Paterová, Ph.D.
Ing.  Olga Gorlova
G Měření rovnováhy kapalina-pára Ing. Tomáš Sommer, Ph.D.
I Rektifikace (pro Syntézu a výrobu léčiv)
Rektifikace (pro Technologie organických látek a chemických specialit)
Ing. Le Tuan Anh
K Testování vlivu formulace pevné lékové formy na její disoluční chování
(Příloha k práci)

Ing. Tereza Školáková, Ph.D.

Ing. David Novák

L Esterifikace Ing. Marie Křivská
M Formulace léčivých přípravků

Ing. Aneta Kalvodová

Damla Organ, MSc.

P Mechanické vlastnosti pevných lékových forem Ing. Ondřej Švehla
S Využití UV-Vis spektrofotometrie při sorpci aktivních látek Ing. Eva Zapletalová, Ph.D.
T Cykloadice CO2 – využití při syntéze chemických specialit Ing. Kateřina Zítová
V Sledování dezintegrace tablet za pomoci optického mikroskopu Ing. Iryna Danylo
Ing. Lukáš Koláčný

[urlnadstranka] => [ogobrazek] => [pozadi] => [iduzel] => 66277 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => /studium/magisterske-studium/66277 [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) ) [63852] => stdClass Object ( [nazev] => Odborná praxe [seo_title] => Odborná praxe [seo_desc] => [autor] => [autor_email] => [obsah] =>

Každý student magisterského programu je povinen v letním semestru 1. ročníku absolvovat Odbornou praxi podle směrnice č. A/S/961/8/2021. Praxe může být realizována v průběhu třech týdnů (120 hodin) v letních měsících, kdy neprobíhá výuka, nebo v průběhu semestru, avšak pouze po domluvě s Administrátorkou praxe. 

Administrátorkou praxe na našem ústavu je Ing. Lada Dolejšová Sekerová, Ph.D., která je zodpovědná za poskytnutí všech potřebných informací studentům a administraci související s průběhem praxe. Administrátorka praxe NENÍ PRIMÁRNĚ ZODPOVĚDNÁ za hledání poskytovatelů praxe pro konkrétní studenty. Pouze v případě, že si student nedokáže poskytovatele domluvit samostatně, může být Administrátorka nápomocna, ovšem poté je student povinen domluvenou praxi absolvovat bez nároku na kladení si dalších podmínek či požadavků. 

Finanční plnění související s vykonáním pracovní činnosti je na dohodě mezi firmou a studentem a student nemá nárok jej požadovat.  

Správný postup při realizaci praxe: 

  1. Najděte si místo výkonu praxe. Náplň práce MUSÍ odpovídat zaměření studijního programu a podléhá schválení Administrátorem na základě písemné žádosti (Příloha 1 - Souhlas s realizací praxe). 

  2. Odbornou praxi studenti absolvují primárně na základě trojstranné Smlouvy o zajištění odborné praxe (Příloha 2), která se uzavírá mezi VŠCHT Praha, studentem a poskytovatelem praxe. POZOR, tato smlouva musí být uzavřena ještě před nástupem studenta na praxi. V případě, že student bude mít s firmou/institucí dojednanou smlouvu typu DPP/DPČ/HPP za úplatu, nemusí být trojstranná smlouva uzavírána. Tyto smlouvy jsou záležitostí studenta a zaměstnavatele a VŠCHT do nich nevstupuje a není třeba je dokládat.

    a) Pokud firma/instituce akceptuje naši trojstrannou smlouvu, je třeba ji podepsat Vámi a poskytovatelem praxe ve TŘECH vyhotoveních a odevzdat Administrátorce praxe nebo na sekretariát ústavu, který zajistí podpis za VŠCHT (podepisuje Děkan fakulty).

    b) Pokud firma/instituce požaduje vlastní smlouvu, je nutné tuto smlouvu před uzavřením předložit ke kontrole právníkovi univerzity. Smlouvu v elektronické podobě zašlete Administrátorce, který kontrolu zajistí a bude studenta informovat o dalším postupu. V případě, že v minulosti praxe v dané firmě již proběhla (zjistíte z přehledu firem na této stránce níže), je možné, že vzor smlouvy má již Administrátorka praxe k dispozici. V takovém případě ho neváhejte kontaktovat, protože taková smlouva již může být schválena oběma stranami. 

  3. V SIS - Grupík student vyplní IČO a název firmy, ve které bude praxi absolvovat. 

  4. Po absolvování praxe je povinnost studenta odevzdat zprávu z odborné praxe o rozsahu jedné až dvou stran A4, která bude obsahovat stručný popis, čemu se student věnoval (vzor zprávy není stanoven), a dále také potvrzení o absolvování praxe s razítkem a podpisem odpovědné osoby ze strany poskytovatele praxe (Příloha 3). Tyto dva dokumenty student po absolvování praxe nahraje do SISu - Grupík. 

  5. Součástí předmětu Odborná praxe je absolvování týdenní exkurze pořádané ústavem, která se koná po dobu celého prvního týdne zimního semestru 2. ročníku magisterského studia. Exkurze probíhá od pondělí (odjezd z Prahy, návštěva prvního podniku, ubytování) a každý následující den se koná exkurze do dalších podniků. Exkurze končí v pátek prohlídkou posledního provozu a návratem do Prahy v odpoledních hodinách. Detailní informace k exkurzi studenti obdrží e-mailem nejpozději začátkem září.

  6. V případě, že student splní všechny náležitosti a následně absolvuje týdenní exkurzi, bude mu udělen zápočet.   

Přehled firem, ve kterých byla realizována praxe v roce 2023:

ALS Czech Republic, s.r.o.

Habrinol Děčín, s.r.o.

KOVOFINIŠ, a.s.

LABTECH, s.r.o.

Novavax CZ, a.s.

Novo Nordisk, s.r.o.

Pharmazet Group, s.r.o.

Porta Medica, s.r.o.

PRO.MED.CZ Praha, a.s.

Procter Gamble – Rakona, s.r.o.

RadioMedic, s.r.o.

Reckitt Benckiser (Czech Republic), spol s.r.o.

SLOVNAFT, a.s.

Spolek pro chemickou a hutní výrobu, a.s.

Státní ústav pro kontrolu léčiv

TEVA Czech Industries, s.r.o.

VUAB Pharma, a.s.

ZENTIVA, k.s.

[urlnadstranka] => [ogobrazek] => [pozadi] => [iduzel] => 63852 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => /studium/magisterske-studium/odborna-praxe [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) ) [29102] => stdClass Object ( [nazev] => Řešené diplomové práce [seo_title] => Řešené diplomové práce [seo_desc] => [autor] => [autor_email] => [obsah] =>

Pokyny pro vypracování diplomových prací pro akademický rok 2023/2024.

Student

Název práce

Šimon Zahradník Příprava nosičových systémů na bázi mikrosuspenze léčivé látky a studium jejich disolučních vlastností
Veronika Hrůzová Studie vyrobitelnosti pevných lékových forem
Tereza Staňková Kinetika dezintegrace tablet s obsahem rozvolňovadla studovaná statickým rozptylem světla
Zuzana Palušová Disintegration of tablets prepared from roll-compacted granulate studied by static light-scattering
Modulace disolučního profilu tablety na základě mikrostrukturních a desintegračních dat
Barbora Haláková Smáčivost kompozitních formulací a její vliv na disoluční vlastnosti
Josef Uher Problematika obsahu síry v bionaftě produkované z odpadních tuků
Matúš Švichký Štúdium kompatibility dvoch účinných látok na liečbu hypertenzie s pomocnými látkami v dvojzložkovej farmaceutickej formulácii
Barbora-Eva Eliášová Innovative approaches to improve bioavailability: study on the milling and storage of hydrophobic APIs
Nikola Strnádková Vývoj cerozomů s obsahem ceramidu 1
Martin Mal'a Vliv vlhkosti na povrchové vlastnosti a zachycení API na SiO2 nosiči
Benno Liška Příprava esterů terpenických alkoholů
Martin Sap Metabolomická charakteristika pacientů s Parkinsonovou chorobou na bezlepkové dietě
Kateřina Čermáková Role kyseliny hyaluronové jako vehikula nanosystémů pro dermální podání
Jiří Machyán Studium pevných disperzí naproxenu připravených společným mletím
David Šafařík Matematická simulace a optimalizace technologických procesů
Petr Imramovský Monitorování aminokyselin u pacientů s Alzheimerovou chorobou
Kristína Kissíková Preparation and characterization of 2D Material Supported Platinum Nanoparticles
Terézia Šlosárová Identifikácia biologicky aktívnych látok v extraktoch z listov rakytníku
Tomáš Hájek Přímá methoxylace vybraných terpenů
Helena Hinterholzová Příprava esterů s antimikrobiální aktivitou vhodných jako přísady do krmiv drůbeže
Anna Šmídová Profilování plazmatických metabolitů u psů trpících rakovinou mléčné žlázy nebo obezitou
Ondřej Holoubek Návrh mokré oxidace odpadních vod
Jana Vostrá Studium v oblasti technologie 2-ethylhexylakrylátu
Vývoj nanočásticových formulací pro využití v transdermálních náplastech typu PSA
František Vávra Studium separace alifatických nečistot v technologii toluenu
Linda Chárová Bifunkční katalyzátory na bázi hydrotalcitů pro syntézu látek s vůní santalového dřeva
Jakub Bočko Studium v oblasti zpracování pyrolyzátů rostlinných olejů
Markéta Hudcová Využití montmorillonitu při přípravě katalyzátorů pro cykloadice
Marie Kaňková Studium fázových rovnováh kapalina-kapalina v systému isoamyl akrylát-kyselina akrylová-voda
Jana Mušková Příprava esterů kyseliny 2-methyljantarové
[urlnadstranka] => [ogobrazek] => [pozadi] => [iduzel] => 29102 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => /studium/magisterske-studium/temata-diplomovych-praci [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) ) ) [iduzel] => 29012 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => /studium/magisterske-studium [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka_submenu [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) ) [29013] => stdClass Object ( [nazev] => Doktorské studium [seo_title] => Doktorské studium [seo_desc] => [autor] => [autor_email] => [obsah] =>

Na Ústavu organické technologie je možné studovat v doktorských studijních programech:

Absolvent doktorského studia získává titul doktor (Ph.D.) užívaný za jménem.

Náplň výuky a výzkumná problematika se prolínají s řešením grantových projektů, výzkumných záměrů a širokou spoluprací s průmyslem.

V doktorském studijním programu je možné studovat formou prezenční (denní studium) nebo kombinovanou (při zaměstnání). Studenti prezenční formy studia mají veškeré výhody studentů základního studia (možnost ubytování na vysokoškolských kolejí, menza, apod.) a zpravidla dostávají stipendium stanovené podle stipendijního řádu Fakulty chemické technologie. 

Obhájené disertační práce je možno shlédnout v repozitáři.

[urlnadstranka] => [ogobrazek] => [pozadi] => [poduzel] => stdClass Object ( [29104] => stdClass Object ( [nazev] => [seo_title] => Řešené disertační práce [seo_desc] => [autor] => [autor_email] => [obsah] =>

Vše důležité týkající se průběhu doktorského studia byste měli nalézt na tomto odkazu.

Pokyny pro vypracování disertačních prací pro akademický rok 2022/2023.

Aktuální seznam řešených disertačních prací: 

Student

Název práce

Ing. Ondřej Švehla

Využití procesů mletí a společného mletí pro formulaci obtížně rozpustných léčiv

Ing. Iryna Danylo Efekt dvoudimenzionálního nosiče na katalytickou aktivitu nosičových katalyzátorů
Ing. Nikita Marinko Kombinovaný in-silico a experimentální přístup k efektivnímu zvětšování měřítka procesů ve farmaceutickém průmyslu
Ing. Kateřina Zítová Využití heterogenních katalyzátorů na bázi polymerních sítí
Damla Orhan, MSc. Hydrogelové mikročástice s některými vlastnostmi červených krvinek
Ing. Lenka Hašková Optimalizace vybraných procesů v přípravě chemických specialit
Ing. Olga Gorlova Využití heterogenních katalyzátorů na bázi polymerních sítí
Ing. Radim Bittner Studium kinetiky desintegrace pevných lékových forem v závislosti na formulaci
Ing. Simona Römerová Vývoj částicové struktury tablety při kompaktaci multikomponentní partikulární látky
Ing. Eliška Petrová Navrhování a optimalizace nanoformulačních procesů pro (trans-)dermální podání léčiv
Ing. Pavlína Komínová Reologické vlastnosti směsí partikulárních látek
Ing. Aneta Kalvodová Vývoj nanonosičových systémů pro dermální a transdermání podání léčiv
Ing. Eva Petříková Stanovení Hansenovských parametrů rozpustnosti pro partikulární látky
Ing. Michaela Lojková

Vliv procesně indukovaných poruch na povrchové vlastnosti farmaceutických materiálů

Ing. Kristýna Dvořáková Studium mechanismů ovlivňujících propustnost kožní bariéry
Ing. Lukáš Koláčný Aplikace korelativní spektro-mikroskopie pro hodnocení chemické a optické uniformity 2D materiálů
Ing. Anna Rejzková Vliv rozpouštědel v kysele katalyzovaných reakcích
Ing. David Novák Návrh a optimalizace jednotkových operací pro kontinuální výrobu pevných lékových forem
Ing. Dominika Šindelářová Vývoj analytických metod pro monitorování derivátů karboxylových kyselin v biologických matricích
Ing. Jiří Zbytovský Matematické modelování průmyslových procesů

 

[urlnadstranka] => [ogobrazek] => [pozadi] => [iduzel] => 29104 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => /studium/doktorske-studium/temata-disertacnich-praci [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) ) ) [iduzel] => 29013 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => /studium/doktorske-studium [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka_submenu [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) ) [29112] => stdClass Object ( [obsah] => [poduzel] => stdClass Object ( [29113] => stdClass Object ( [nadpis] => [popis] => [platne_od] => [platne_do] => [odkaz] => [text_odkazu] => [obrazek_pozadi] => KyhKTclLLM5ONDQCAA.jpg [barva_textu] => [iduzel] => 29113 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => [sablona] => stdClass Object ( [class] => slider [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 0 ) ) ) [iduzel] => 29112 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => [sablona] => stdClass Object ( [class] => slider [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 0 ) ) ) [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka_submenu [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) [api_suffix] => )

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi