Rozloučení s absolventy - fotbal, večeře, smích
Po magisterských státnicích nemohl chybět tradiční fotbálek ve Sportovním areálu Hanspaulka mezi zaměstnanci + doktorandy ústavu a čerstvými absolventy. V kontextu zlidovělé hlášky "tak nám zabili Ferdinanda" jsme museli přihlížet a hlavou nám problesklo "tak nám srazili profesora". Za toto provinění proti pravidlům se tým zaměstnanců a doktorandů doslova pomstil týmu studentů debaklem, kdy zničil soupeře svým střeleckým představením a bez nejmenších pochybností si došel pro vítězství.
Omluvu jsme od nových inženýrů a inženýrek přijali v restauraci Na Kotlářce, kam pravidelně usedáme k večeři a dalším pochutinám. Děkujeme za příjemně strávené odpoledne a přejeme tímto novým absolvenkám a absolventům mnoho štěstí v jejich budoucích kariérách.





