Magisterské studium na ústavu
15. 6. 2026
Tomáš Sommer
Navazující magisterské studium trvá zpravidla dva roky, je ukončeno státní zkouškou a obhajobou diplomové práce a jeho absolvent získává titul inženýr (Ing.) užívaný před jménem. Na Ústavu organické technologie je možné studovat ve studijních programech:
- Chemické technologie - specializace Technologie organických látek a chemické speciality
- Syntéza a výroba léčiv - specializace Výroba léčiv
Obhájené diplomové práce je možno shlédnout v repozitáři.
Studenti, kteří absolvují bakalářský program na VŠCHT Praha, jsou přijati bez přijímacího řízení. Studenti z jiných vysokých škol musí podstoupit přijímací řízení podle příslušných nařízení. V našem případě se přijímací zkoušky skládají z okruhů Organická chemie, Fyzikální chemie a Chemické inženýrství.