fotbal22_1

Tradiční fotbálek jako rozloučení s novými inženýry a následná společná večeře


Jako každý rok, tak i letos se na rozloučenou s čerstvými absolventy konal "přátelský" fotbalový zápas na Sportovním areálu Hanspaulka mezi zástupci našeho ústavu a novými inženýry s následnou a nezbytnou regenerací u dobrého jídla a nápojů. 

Nervydrásající zápas nakonec dopadl dobře, nikdo se nezranil, padlo spoustu hezkých branek, všichni zazářili a skóre samozřejmě nikdo nepočítal. Se souhlasem našeho ústavního polo(profesionálního) fotografa Martina Zapletala si můžete níže prohlédnout pár fotek, které tento zápas mapují. 

V restauraci Na Kotlářce jsme potom toto příjemné odpoledne završili dobrou večeří a dalšími pochutinami. Proslovu k absolventům se ujal vedoucí ústavu, poděkoval za jejich práci a popřál jim do budoucna vše nejlepší. 


 ◳ fotbal22_2 (jpg) → (originál)

 ◳ fotbal22_3 (jpg) → (originál)

 ◳ fotbal22_4 (jpg) → (originál)

 ◳ fotbal22_5 (jpg) → (originál)