Tradiční fotbálek jako rozloučení s novými inženýry a následná společná večeře
Jako každý rok, tak i letos se na rozloučenou s čerstvými absolventy konal "přátelský" fotbalový zápas na Sportovním areálu Hanspaulka mezi zástupci našeho ústavu a novými inženýry s následnou a nezbytnou regenerací u dobrého jídla a nápojů.
Nervydrásající zápas nakonec dopadl dobře, nikdo se nezranil, padlo spoustu hezkých branek, všichni zazářili a skóre samozřejmě nikdo nepočítal. Se souhlasem našeho ústavního polo(profesionálního) fotografa Martina Zapletala si můžete níže prohlédnout pár fotek, které tento zápas mapují.
V restauraci Na Kotlářce jsme potom toto příjemné odpoledne završili dobrou večeří a dalšími pochutinami. Proslovu k absolventům se ujal vedoucí ústavu, poděkoval za jejich práci a popřál jim do budoucna vše nejlepší.



