24.listopadu 2022
Stejně jako každý rok, i letos proběhla na VŠCHT Praha Studentská vědecká konference, kde studenti před zraky komisí složených ze zástupců ústavu a partnerských společností prezentovali své projekty, na kterých v rámci studijních povinností pracují. Jak na našem ústavu bývá zvykem, konference byla realizována formou ústních prezentací.
Poprvé při prezenční účasti na konferenci si studenti, v rámci své sekce, vybrali v tajném hlasování podle vlastního uvážení svého vítěze. Laureáti této ceny studentů získali finanční odměnu nad rámec startovného a odměn pro umístěné.
Letošní ročník byl na našem ústavu pro velkou účast studentů rozdělen hned do čtyř sekcí Organické a farmaceutické technologie a zájem byl enormní i ze strany průmyslových partnerů. Nejen, že jsme řadu zástupců partnerských společností mohli přivítat v hodnotících komisích, ale na podporu studentů byla vybrána i rekordní finanční částka. Srdečně děkujeme všem partnerům, kteří přispěli finančními i věcnými dary.

I přes skvělé výkony všech zúčastněných komise musely v každé sekci vybrat trojici výherců. Děkujeme všem studentům za účast a speciálně gratulujeme těm, kteří se umístili na pomyslných stupních vítězů. Oceněnými studenty byli:
sekce: Organická a farmaceutická technologie I
1. místo - Bc. Lukáš Koláčný
2. místo - Bc. Martina Slaná
3. místo - Bc. David Novák
sekce: Organická a farmaceutická technologie II
1. místo - Bc. Jiří Machyán
2. místo - Bc. Zuzana Kubešová
3. místo - Bc. Jana Mušková
sekce: Organická a farmaceutická technologie III
1. místo - Bc. Tereza Staňková
2. místo - Bc. Kateřina Čermáková
3. místo - Bc. Anna Šmídová
sekce: Organická a farmaceutická technologie IV
1. místo - Monika Valovičová
2. místo - Bc. Šimon Zahradník
3. místo - Valérie Bížová
Cenu studentů v jednotlivých sekcích získali:
Bc. Barbora Haláková
Bc. Jiří Machyán
Bc. Tereza Staňková
Bc. Šimon Zahradník
A na závěr samozřejmě nemůže chybět nějaký ten obrazový střípek z této události:

