Tradiční fotbálek a rozloučení s absolventy
S magisterskými státnicemi se každoročně pojí i tradiční fotbalový zápas na Sportovním areálu Hanspaulka mezi zaměstnanci ústavu a novými inženýry, jehož cílem je vypotit přebytečné kalorie, které je poté třeba zase společně doplnit.
S radostí můžeme informovat, že zápas dopadl dle očekávání. Diváci se bavili dechberoucími technickými finesami aktérů utkání (zejména držkopád či tančení kreace Dr. Paterové diváci ocenili bouřlivým potleskem), nikdo se naštěstí nezranil a nikdo samozřejmě nevyhrál.
V restauraci Na Kotlářce jsme příjemné odpoledne završili společnou večeří s osvěžením. Vedoucí ústavu promluvil k čerstvým absolventům, poděkoval za jejich práci a popřál jim za celý ústav do budoucna vše nejlepší.
A na závěr samozřejmě nemůže chybět pár fotek k připomenutí si tohoto příjemného odpoledne.






