exkurze

Exkurze na Moravě 2023

V rámci studijního plánu studentů 2. ročníku magisterského programu se na našem ústavu každoročně v prvním týdnu zimního semestru pořádá exkurze po vybraných chemický a farmaceutických podnicích na Moravě a ve Slezsku. Tento rok studentky a studenti pod dohledem doktorandů Ing. Cutiho a Ing. Kačky navštívili závod společnosti Synthon v Blansku, Teva v Opavě, FARMAK v Olomouci a DEZA ve Valašském Meziříčí. Jistým obohacením této exkurze každoročně také bývá náštvěva pivovaru Radegast v Nošovicích, výlet na Radhošť a společenské radovánky ve volných chvílích. Děkujeme tímto partnerům za uspořádání exkurzí a věříme, že byly pro studenty přínosné, že pilně poslouchali průvodce a viděli, jak to v praxi chodí.   

 ◳ 20230922_093457 (jpg) → (originál)

 ◳ 20230922_091333 (jpg) → (originál)

 ◳ IMG_1462 (jpg) → (originál)

 ◳ 3 (jpg) → (originál)

 ◳ c9b2f844-c211-478d-af66-2cb51dfd7f0b (jpg) → (originál)

 ◳ 1 (jpg) → (originál)

 ◳ 2 (jpg) → (originál)