Exkurze na Moravě 2023
2. 10. 2023
Tomáš Sommer
V rámci studijního plánu studentů 2. ročníku magisterského programu se na našem ústavu každoročně v prvním týdnu zimního semestru pořádá exkurze po vybraných chemický a farmaceutických podnicích na Moravě a ve Slezsku. Tento rok studentky a studenti pod dohledem doktorandů Ing. Cutiho a Ing. Kačky navštívili závod společnosti Synthon v Blansku, Teva v Opavě, FARMAK v Olomouci a DEZA ve Valašském Meziříčí. Jistým obohacením této exkurze každoročně také bývá náštvěva pivovaru Radegast v Nošovicích, výlet na Radhošť a společenské radovánky ve volných chvílích. Děkujeme tímto partnerům za uspořádání exkurzí a věříme, že byly pro studenty přínosné, že pilně poslouchali průvodce a viděli, jak to v praxi chodí.






