Dne 23. listopadu proběhla na VŠCHT Praha tradiční Studentská vědecká konference. Celkem 36 studentů našeho ústavu před zraky pěti komisí složených ze zástupců ústavu a partnerských společností představovalo formou ústních prezentací své projekty, na kterých v rámci studijních povinností pracují.
Při prezenční účasti na konferenci si studenti, v rámci své sekce, vybrali v tajném hlasování podle vlastního uvážení svého vítěze. Laureáti této ceny získali finanční odměnu nad rámec startovného a odměn pro umístěné.
O SVK na našem ústavu byl tradičně enormní zájem ze strany našich průmyslových partnerů. S radostí jsme přivítali řadu zástupců společností jako členy v hodnotících komisích a srdečně děkujeme všem, kteří přispěli finančními i věcnými dary.

I přes velké množství výborných výkonů zúčastněných studentů a studentek musely komise v každé sekci vybrat trojici výherců. Děkujeme všem studentům za účast a speciálně gratulujeme těm, kteří se umístili na pomyslných stupních vítězů. Oceněnými studenty byli:
sekce: Organická a farmaceutická technologie I
1. místo - Martin Kubelka
2. místo - Lucia Gabošová
3. místo - Bc. Jitka Malínská
sekce: Organická a farmaceutická technologie II
1. místo - Bc. Lucie Stoupová
2. místo - Bc. Aneta Vyskočilová
3. místo - Bc. Simona Havrilová
sekce: Organická a farmaceutická technologie III
1. místo - Bc. Tereza Staňková
2. místo - Bc. Kateřina Čermáková
3. místo - Bc. Jiří Machyán
sekce: Organická a farmaceutická technologie IV
1. místo - Bc. František Vávra
2. místo - Bc. Nikola Strnádková
3. místo - Bc. Šimon Zahradník
sekce: Organická a farmaceutická technologie V
1. místo - Bc. Markéta Hudcová
2. místo - Bc. Ondřej Holoubek
3. místo - Bc. Anna Šmídová
Cenu studentů v jednotlivých sekcích získali:
Lucia Gabošová
Bc. Simona Havrilová
Bc. Kateřina Čermáková
Bc. František Vávra
Bc. Martin Maľa
A na závěr přikládáme pár fotografických střípků.

