Dne 23. listopadu proběhla na VŠCHT Praha tradiční Studentská vědecká konference. Celkem 36 studentů našeho ústavu před zraky pěti komisí složených ze zástupců ústavu a partnerských společností představovalo formou ústních prezentací své projekty, na kterých v rámci studijních povinností pracují. 


Při prezenční účasti na konferenci si studenti, v rámci své sekce, vybrali v tajném hlasování podle vlastního uvážení svého vítěze. Laureáti této ceny získali finanční odměnu nad rámec startovného a odměn pro umístěné.  


O SVK na našem ústavu byl tradičně enormní zájem ze strany našich průmyslových partnerů. S radostí jsme přivítali řadu zástupců společností jako členy v hodnotících komisích a srdečně děkujeme všem, kteří přispěli finančními i věcnými dary.


 ◳ sponzoři (png) → (originál)



I přes velké množství výborných výkonů zúčastněných studentů a studentek musely komise v každé sekci vybrat trojici výherců. Děkujeme všem studentům za účast a speciálně gratulujeme těm, kteří se umístili na pomyslných stupních vítězů. Oceněnými studenty byli:

sekce: Organická a farmaceutická technologie I

   1. místo - Martin Kubelka
   2. místo - Lucia Gabošová
   3. místo - Bc. Jitka Malínská

sekce: Organická a farmaceutická technologie II

   1. místo - Bc. Lucie Stoupová
   2. místo - Bc. Aneta Vyskočilová
   3. místo - Bc. Simona Havrilová

sekce: Organická a farmaceutická technologie III

   1. místo - Bc. Tereza Staňková
   2. místo - Bc. Kateřina Čermáková
   3. místo - Bc. Jiří Machyán

sekce: Organická a farmaceutická technologie IV

   1. místo - Bc. František Vávra
   2. místo - Bc. Nikola Strnádková
   3. místo - Bc. Šimon Zahradník

sekce: Organická a farmaceutická technologie V

   1. místo - Bc. Markéta Hudcová
   2. místo - Bc. Ondřej Holoubek
   3. místo - Bc. Anna Šmídová

Cenu studentů v jednotlivých sekcích získali: 

Lucia Gabošová 
Bc. Simona Havrilová
Bc. Kateřina Čermáková
Bc. František Vávra
Bc. Martin Maľa

A na závěr přikládáme pár fotografických střípků. 

 ◳ A01 (jpg) → (originál)

 ◳ A77 (jpg) → (originál)


Na viděnou v příštím roce!