Studentský teamBOWLding #3
3. 4. 2024
Tomáš Sommer
Tradice musí pokračovat, a proto jsme se dne 2. 4. 2024 zúčastnili ústavního teambuildingu mezi doktorandy a studenty Ústavu organické technologie. Zúčastnilo se nás celkem 20 a věříme, že se jednalo o povedenou akci, která dokázala stmelit kolektiv studentů v rámci ústavu. Všem zúčastněným děkujeme za účast a věříme, že se podobná akce opět v dohledné době zopakuje.


