Rozloučení s absolventy u fotbalu, večeře a vody
Opět po roce nás opustili nové inženýrky a inženýři a v tomto období nemůže chybět jejich fotbalový zápas proti zaměstnancům a doktorandům ústavu na Sportovním areálu Hanspaulka.
Stejně jako každý rok, i letos se diváci se bavili hrou s vysokou intenzitou, krásnými kombinacemi a samozřejmě spoustou gólů do obou branek. Již pravidelným se stává nikým nezpůsobené "chytání zajíců" v podání Ivy Paterové, které profesionální fotografové dokázali zvěčnit.
Následoval přesun do restaurace Na Kotlářce, kde jsme příjemné odpoledne završili společnou večeří a doplnili ionty, minerály a vůbec vše možné, co nám vyčerpávající fotbal sebral. Se srdceryvným projevem se do pamětí zapsala Bára-Eva Eliášová a téměř vehnala všem přítomným slzy do očí. Večer poté zakončil stylově Jakub Bočko s kapurkovou v obou rukách a svým proslulým barytonem pěl slovenské lidové písně, které s nadšením poslouchali až přesně do času 22.00 nejen ostatní hosté a personál restaurace, ale i rezidenti Prahy 6.







